Úvodní stránka

Kardio 365 ONLINE

Zorganizovali jsme pro vás všechna abstrakta, která byla prezentována na odborných akcích ČKS. Nyní můžete pohodlně vyhledávat v datech od roku 2005. K dispozici je praktické vyhledávání podle akce, tematického okruhu, 1.autora, nebo můžete použít fulltextové vyhledávání.

Jak to funguje – vyhledávání podle filtrů.
Vyhledávat můžete pomocí přednastavených filtrů (obr.1).
 
filtry.jpg
obr.1

Jednotlivé filtry lze sbalovat a rozbalovat, to proto aby vám na stránce zbytečně nezabíraly místo. Sbalení nebo rozbalení provedete kliknutím na příslušnou funkci (obr.2).

rozbali-sbalit-filtr.jpg
obr.2

Požadovaný filtr použijete kliknutím přímo na něj (obr.3). Klikem na více filtrů omezujete výsledky hledání. Lze tak kombinovat např. dvě akce a tematický okruh.

filtry-klik.jpg
obr.3

Pokud je použitý nějaký z filtrů jste o tom informováni u každé skupiny filtrů i nad výpisem výsledků hledání (obr.4 a obr.5).

filtr-info.jpg
obr.4

filtr-info-plny.jpg
obr.5

Odebrat jednotlivé filtry můžete klikem na křížek za každým jednotlivým použitým filtrem. Zrušit všechny nastavené filtry lze kliknutím na stejnojmenný odkaz pod výpisem aplikovaných filtrů.

Při použití filtru 1.autorů, klikem na písmeno abecedy (obr.6), nejdříve zobrazíte seznam autorů od daného písmena a potom klikem na autora aplikujete filtr. Seznam dostupných autorů reaguje na nastavené filtry Akce a Tématické okruhy a nabízí autory od kterých je podle použitých filtrů něco k dispozici.

filtr-autori.jpg
obr.6

Kliknutím na nadpis některého z vyhledaných abstrakt zobrazíte jeho detail a můžete si přečíst jeho plně znění.

Jak to funguje – fulltextové vyhledávání.
V abstraktech lze také vyhledávat pomocí fulltextu, který prohledává názvy a texty abstrakt. Do vyhledávacího pole napište slovo - slova která vás zajímají a stiskněte „Vyhledat“ (obr.7).

fulltext.jpg
obr.7

Všechna sjezdová abstrakta kdykoliv po ruce:
http://www.cksonline.cz/abstrakta/
 
kniha-abstrakt-index.jpg

Tuto část nápovědy si můžete stáhnout do svého počítače ve formátu PDF.

Uložit