II. sjezd PS KardioTech ve spolupráci s Kardio35 2.-4. června 2023, OREA Resort Devět Skal, Sněžné - Milovy

Úvodní slovo

Vážené kolegyně, vážení kolegové

   srdečně Vás zveme na společný edukační kongres skupiny KardioTech a Kardio35, který se uskuteční 2. – 4. června 2023 opět v hotelu Devět Skal v Milovech na Vysočině. Bude prostor k seznámení se a sdílení výsledků nových elektrofyziologických postupů, EKG monitoraci, telemedicíně a kardiostimulaci.

V rámci kongresu bude také velký prostor pro praktické ukázky – workshop kardiostimulace, transeptální punkce, nových ablačních technologií a 3D mapovacích systémů.

Registrační poplatek ve výši 1.500 Kč bude zahrnovat tištěné konferenční materiály, ubytování na 2 noci se snídaní (od pátku 2. do neděle 4. června), 2× večeři, 2× dopolední kávovou přestávku a oběd.

Jelikož jsou pokoje dvoulůžkové, výhodou je rezervace ubytování pro 2 osoby najednou. Při rezervaci prosím optimálně uveďte, s kým byste chtěli být ubytováni, abychom mohli zajistit ubytovací kapacitu pro maximální počet účastníků. Účastníci a účastnice, kteří si ubytování nezarezervují ve dvojici, budou na pokoje ubytováni společně dle doby přihlášení.

Těšíme se na Vás

Veronika-Bulkova_resize.jpg

Mgr. Veronika Bulková, Ph.D., MHA za PS KardioTech