Seminář I: Koarktace aorty; Fallotova tetralogie 4. listopadu 2022, FN Brno Bohunice, Brno

Úvodní slovo

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

těšíme se na setkání s Vámi již v pátek 4.11.2022 na Semináři VSV I: Koarktace aorty; Fallotova tetralogie. Dovolíme si Vás upozornit na několik organizačních věcí:

Akce je bez poplatku a účastník obdrží 6 kreditů ČLK.  

Teoretická část se koná od 9:00 do 13:00 v přednáškovém sále Záchranné zdravotnické služby Jihomoravského Kraje, Kamenice 1d, Brno – Bohunice. Na stejném místě bude i oběd.

Na místě se nedá zaparkovat: nejbližší možné parkovací plochy jsou u FN Brno nebo Kaufland (obojí cca cca 400 m), doporučujeme použít MHD – autobusovou linku č. 61 nebo 69 (zastávka Kamenice).

Hands-on sekce od 14:00 do 17:00 bude NA JINÉM MÍSTĚ: v seminární místnosti Interní kardiologické kliniky, 13. patro, Pavilon L, FN Brno, Jihlavská 20 (v dochozí vzdálenosti od konání přednášek)

Bude možnost probrat i zajímavé nálezy týkající se jakýchkoliv VSV z vaší praxe, pokud budete mít zájem, lze obrazovou dokumentaci poslat PACsem na FN Brno, popřípadě prezentovat formou připravené prezentace. 

V roce 2023 budou následovat i další témata: II  Transpozice velkých tepen – arteriální a atriální switch, vrozeně korigovaná transpozice velkých  tepen, III   Zkratové vady – VSD, ASD, AVSD, Eisenmengerův syndrom, IV  Ebsteinova anomálie; univentrikulární cirkulace.  

  

Těšíme se na Vás 4.11.2022,

 


Tomáš Zatočil, Daniela Žáková                            
                        Martin Mates
organizační výbor                     předseda výboru PS Chlopenní a vrozené srdeční vady v dospělosti