Cor et Vasa 2023 předplatné časopisu pro rok 2023

Předplatné a distribuce

 

Časopis vychází ve dvou verzích se stejným obsahem: online a tištěné verzi.

Online verze

Časopis je dostupný v plném rozsahu na webu ČKS a ČSKVCH a členům ČKS je také zasílán e-mailem v elektronické verzi. Cor et Vasa je zařazen v databázích EMBASE, Scopus, Bibliographia medica Čechoslovaca.

Tištěná verze

Cena za roční předplatné tištěného časopisu je pro členy ČKS 600,- Kč, pro nečleny ČKS 1.000,- Kč.

Objednání tištěné verze časopisu Cor et Vasa je možné výhradně prostřednictvím webových stránek ČKS přes on-line registrační systém. Pro přihlášení prosím použijte přístupové jméno a heslo, které jste zvolili při dřívější registraci, např. na Výroční sjezd ČKS. V případě, že ještě účet v on-line systému nemáte, neváhejte si ho založit pomocí ikony „nový uživatel“ (varianta jednotlivec/firma). Distribuci tištěné verze zajišťuje přímo tiskárna, výtisky obdržíte na korespondenční adresu, kterou máte uvedenou v registračním systému.

Členové ČKS mají nově možnost si předplatné objednat kdykoli v průběhu roku. Cena předplatného se v registračním systému vždy po vydání jednotlivých čísel přímo úměrně snižuje, tedy v případě, že si předplatné objednáte například v květnu, bude částka za předplatné 400,- Kč a na korespondenční adresu, kterou máte uvedenou v registračním systému, Vám budou do konce roku postupně doručena zbývající 4 čísla.

Dostupnost tištěných verzí již vydaných čísel bohužel nelze garantovat. V případě zájmu o dodatečné zaslání výtisků předchozích čísel prosím kontaktujte emailem Mgr. Denisu Ebelovou, zodpovědnou osobu za předplatné a distribuci.

Veškeré výtisky budou odesílány až po úhradě předplatného.