Úvodní stránka

Uživatelská funkce „Váš osobní program“

Registrační systém ČKS přináší svým uživatelům novou funkci „Osobní program“. Máte tak jedinečnou šanci sestavit si svůj osobní program výběrem toho co Vás zajímá, z celkového programu pro každou akci ČKS kterou se chystáte navštívit (prozatím se jedná hlavně o každoroční Výroční sjezdy ČKS).  INFO: Funkce „Osobní program“ je přístupná vždy až po zveřejnění programu na webových stránkách akce.

Jak to funguje?
Po přihlášení do registračního systému a zvolení akce (aktuálního výročního sjezdu ČKS) která Vás zajímá, máte možnost procházet program akce rozdělený podle dnů konání akce a jednotlivých sálů. Během čtení programu máte k dispozici na pravé straně u zobrazených bloků, sympozií a jednotlivých sdělení, ikonky s funkcemi „přidat do Osobního programu“, nebo „odebrat z Osobního programu“. Po najetí myší nad ikonku se zobrazí případný nápovědný text. Kliknutím na příslušnou ikonku se provede požadovaná akce. купить полотенце

Ikonky u názvu bloku nebo sympozia (obr.1 - 1) Vám umožní přidat / odebrat hromadně všechny sdělení v bloku.

Ikonky u názvu sdělení (obr.1 - 2) Vám umožní přidat / odebrat jednotlivá sdělení.

Ikona se šipkou zelené barvy do Osobního programu přidává, ikona se šipkou červenou z Osobního programu odebírá.

ovladani-osobniho-programu.jpg
Obr. 1

Zobrazení Osobního programu
Osobní program se nalézá ve Vašem osobním menu akce jako položka pod „Vaše sjezdová stránka“ (viz. obr. 2)

kde-je-v-menu-osobni-progra.jpg 
Obr. 2

Osobní program se zobrazuje setříděn stejně jako program akce, pomocí kliku na přepínač (viz. obr. 3) lze jednoduše vybrané přednášky zobrazit v časovém sledu (postery se dávají vždy na konec dne).
 
vypis-osobni-program-prepni.jpg
Obr. 3

Svůj osobní program si můžete průběžně doplňovat, nebo z něj odstraňovat jednotlivá sdělení. Ve chvíli kdy jste si nashromáždili všechny informace z programu které Vás na akci zajímají je možno si jej vytisknout a následně vzít sebou. Osobní program je nejlépe tisknout přes odkaz „Tisknout“ v menu akce. 
 
vypis-osobni-program.jpg
Obr. 4 – zobrazení Osobního programu

Doufáme, že Vás tato nová funkce potěší a bude Vám k užitku.

Tuto nápovědu si můžete stáhnout do svého počítače ve formátu PDF.