Organizační informace

TOP HOTEL Praha, Hotel & Congress Centre

Blažimská 1781/4

149 00 Praha 4 - Chodov

Tel.: +420 267 284 111
E-mail: frontdesk@tophotel.cz

www.tophotel.cz

 


Odborný program bude probíhat v Kongresovém centru hotelu (přízemí, Congress Hall II)

Program akce je k dispozici na webových stránkách v on-line podobě, tištěný pak účastníci obdrží při registraci na místě. 

Obědy budou podávány formou teplého bufetu v restauraci Praha v přízemí hotelu. Každý účastník při registraci obdrží 2 poukázky na čtvrteční a páteční oběd.

Coffee break – foyer přednáškového sálu, dopolední přestávky 20. a 21. 11., odpolední přestávka 21.11.2017

Registrace účastníků – přízemí hotelu, u vchodu k přednáškovému sálu.

Předem je možné se zaregistrovat přes on-line registrační systém ČKS (stejně jako na sjezd ČKS) - viz Registrace (aktivní, pasivní) do 10. listopadu 2017

Registrace pro členy ČKS a studenty (pregraduální studium) je zdarma, pro nečleny ČKS 300,- Kč (na místě pak 500,- Kč) a pro zdravotní sestry a SZP 100,- Kč (na místě 200,- Kč). Registrační poplatek je možné uhradit až po provedení on-line registrace a po obdržení reg. čísla, které je nutné uvést jako variabilní symbol.

 

Informace pro přednášející:

K dispozici bude počítačová projekce. Prezentace je nutné odevzdat nejpozději 1 hodinu před blokem, ve kterém je sdělení zařazeno, do salonku, který je umístěn před přednáškovým sálem.

Dopravní spojení:

Autem: Ze směru od Brna, z dálnice D1: exit 1 – směr Spořilov – ul. Türkova – na světelné křižovatce rovně – po 80 m doprava do ul. Klapálkova – první ulicí doprava – TOP HOTEL Praha
Z ostatních směrů: příjezd od Jižní spojky, sjezd Spořilov – ul. Spořilovská nahoru, sjezd Chodov – na 1. světelné křižovatce vpravo směr Türkova a okamžitě na druhé světelné křižovatce vlevo -do ul. Klapálkova – první ulicí doprava – TOP HOTEL Praha

MHD: METRO - Trasa metra C, směr Háje, do zastávky Chodov – přestup na bus č. 115 do zastávky Městský archiv (zastávka autobusu je přímo před hotelem) nebo BUS č. 125 ze Smíchovského nádraží do zastávky Chodovec a pak přesun pěšky cca 8 minut.

Parkování v areálu hotelu: placené – 140,- Kč / auto / den. 

 

Parkování

Parkování je možné v areálu hotelu: placené – 140,- Kč / auto / den.