Obecné informace

--------------------

Účast na sympoziu je bezplatná. Všichni účastníci mají zajištěné bezplatné ubytování ve dvoulůžkových pokojích, registraci a stravování po dobu konání akce. 

Akce je akreditována Českou lékařskou komorou a počet získaných kreditů je 10. Certifikáty budou vydávány pouze na místě. 

Registraci proveďte přes svůj účet v on-line systému České kardiologické společnosti. Pokud si nepamatujete přihlašovací údaje, rádi Vám je sdělíme na tel. 725 483 718 nebo e-mailu radka.ticha@kardio-cz.cz. Potvrzení o registraci Vám přijde e-mailem. 

Registrace bude uzavřena po naplnění kapacity 140 osob.

Místo konání

Hotel Kurdějov, Kurdějov 88, 693 01 Kurdějov
www.hotelkurdejov.cz
GPS 48°57'32.62"N, 16°45'45.564"E
http://www.hotelkurdejov.cz/

Kurdějov je obec, ve které v současnosti žije cca 330 obyvatel. Nachází se 3 km od Hustopečí a tedy i od exitu č. 25 dálnice D2 Brno – Bratislava. Leží v malebném údolíčku, které již od nepaměti lákalo návštěvníky svou zvláštní atmosférou.
Hotel Kurdějov je tvořen komplexem několika hotelových domů. V hotelovém domě Vinař bude probíhat odborný program + coffee breaky a obědy (vč. registrace), v dalším hotelových domech jsou pokoje. Klíče od pokojů do všech hotelových domů budou vydávány po příjezdu v recepci v hotelovém domě Vinař.  

Parkování je možné zdarma na hotelových parkovištích.


Stravování

Pro všechny účastníky je zajištěno bezplatné stravování:
27. září: odpolední coffee break, večeře formou rautu
28. září: dopolední coffee break, oběd, odpolední coffee break