Úvodní slovo

Jménem organizačního výboru Workshopu intervenční kardiologie si Vás dovoluji informovat, že vzhledem ke včerejšímu nařízení vlády, která zakazuje shromáždění nad 100 osob, XXX. workshop České asociace intervenční kardiologie ČKS v termínu 22.-24.4.2020 NEBUDE. Organizační výbor akce se rozhodl workshop přeložit na podzimní termín, o kterém Vás budeme samozřejmě informovat.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme  za pochopení.

Iva Pavézková

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé, vážené členky a členové České asociace intervenční kardiologie

Dovolujeme si tímto pozvat k účasti na 30. workshopu České asociace intervenční kardiologie, který se letos koná ve dnech 22.-24. dubna 2020, v Praze, v hotelu Pyramida na pražském Dlabačově, tedy několik minut chůze od Pražského hradu.

Protože se letos bude jednat o výroční, již 30. ročník workshopu, tak akce proběhne poněkud netradičně mimo „specifické" kardiocentrum, zato však, jak pevně doufáme s aktivní účastí všech kardiocenter.

Odborný program bude z velké části tvořen „předtočenými" případy, k jejichž vytvoření byla vyzvána všechna kardiocentra. Jsme rovněž rádi, že slavnostní přednášku přednese pan profesor Zdeněk Lukeš, historik architektury, na téma změny na Pražské hradě po roce 1989.

Workshop začne neformální přednáškovou večeří ve středu 22.4. odpoledne a bude ukončen v pátek 24.4. po poledni. Součástí budou již tradiční přednášky pro (nejenom) mladé kardiology v přípravě na atestaci.

Doufáme, že pozvánku příjmete a uvidíme se na konci dubna v Praze.

Jménem organizačního výboru

Doc. MUDr. Martin Mates, CSc. FESC a Doc. MUDr. Petr Kala, PhD, FESC
Spolupředsedové organizačního výboru 30. ročníku workshopu ČAIK