Certifikáty

Odkaz na stažení certifikátu bude zaslán všem, kteří se zúčastnili jak prezenční, tak virtuální části kongresu, do 14 dnů od skončení kongresu na email.

Certifikáty ČLK 

Pro získání certifikátu ČLK je dle podmínek komory nutné zadat při registraci číslo člena ČLK, které má každý lékař dané. Pouze ti, kteří číslo uvedou, budou nahlášeni po skončení sjezdu na komoru, která připisuje pak kredity každému na jeho účet celoživotního vzdělávání. 

Tištěný certifikát je možné si vytisknout v rámci prezenční části kongresu u registrace na samoobslužných kioscích od úterý v odpoledních hodinách. 

Certifikáty bude možné si event. i stáhnout po skončení sjezdu na svém účtu v on-line systému. 

 

Počet přidělených kreditů za celý kongres: 54

 

Nelze oddělovat kredity pro prezenční a virtuální část, kongres je jednou akcí a kredity se tedy vydávají za účet na obou částech. Podmínkou pro vydání certifikátu je absolvování prezenční i virtuální části (u virtuální části alespoň dvě hodiny připojení pod unikátním kódem).

Česká lékařská komora neumožňuje vydání certifikátu na jiný počet kreditů, než je schválená akreditace, tzn. 54.  

Nelze tedy udělit kredity např. pouze při virtuálním sledování.

 

020_zmenit_velikost.jpg


Certifikáty pro nelékaře

Od konce roku 2017 přestal Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče udělovat kredity pro nelékařské profese. Nelékaři si tedy mohou vytisknout certifikát pro lékaře, který stvrzuje jejich účast na akci. 

Po skončení sjezdu NEBUDOU CERTIFIKÁTY ZASÍLÁNY POŠTOU.